Bracket

Hosts:Episcopal Collegiate School (South Region, Little Rock,AR), Hillcrest Preparatory School (Midwest Region, Phoenix,AZ), Los Angeles Preparatory School (West Region, Los Angeles,CA), Oak Hill Academy (Mouth of Wilson,VA)

Single Elimination

Dates

West Region (Los Angeles,CA)

August 3

Game #1
7.Tulsa (OK)
10.Fe Episcopal (NM)

Game #2
8.Sacramento (CA)
9.Manvel (TX)

August 4

Game #3
5.Seattle West (WA)
Game #1 Winner

Game #4
6.Palo Alto (CA)
Game #2 Winner

August 6

Game #5
3.Seattle East (WA)
Game #3 Winner

Game #6
4.Portland Prep (OR)
Game #4 Winner

August 7

Game #7
1.LA Prep (CA)
Game #5 Winner

Game #8
2.Bishop Gorman (NV)
Game #6 Winner

August 8, 9, 10 (If necessary)

Game #9 (Best two out of three game series)
Game #7 Winner
Game #8 Winner

Midwest Region (Phoenix,AZ)

August 3

Game #1
7.Marion (AR)
10.Archbishop (NM)

Game #2
8.CAC (AR)
9.Columbus Christian (OH)

August 4

Game #3
5.Kansas City Prep (MO)
Game #1 Winner

Game #4
6.Prep (IL)
Game #2 Winner

August 6

Game #5
3.Canton Day (OH)
Game #3 Winner

Game #6
4.Bentonville Christian (AR)
Game #4 Winner

August 7

Game #7
1.Hillcrest Prep (AZ)
Game #5 Winner

Game #8
2.Canton Day (OH)
Game #6 Winner

August 8, 9, 10 (If necessary)

Game #9 (Best two out of three game series)
Game #7 Winner
Game #8 Winner

East Region (Mouth of Wilson,VA)

August 3

Game #1
7.Naples (FL)
10.Northern New York (NY)

Game #2
8.High Point (NC)
9.Savannah (GA)

August 4

Game #3
5.Winston-Salem Episcopal (NC)
Game #1 Winner

Game #4
6.Central (AR)
Game #2 Winner

August 6

Game #5
3.Charlotte Catholic (NC)
Game #3 Winner

Game #6
4.Southern New York (NY)
Game #4 Winner

August 7

Game #7
1.Oak Hill (VA)
Game #5 Winner

Game #8
2.Gainesville (FL)
Game #6 Winner

August 8, 9, 10 (If necessary)

Game #9 (Best two out of three game series)
Game #7 Winner
Game #8 Winner
South Region (Little Rock,AR)

August 3

Game #1
7.Ft. Lauderdale Christian Prep (FL)
10.Austin Catholic (NM)

Game #2
8.New Orleans (LA)
9.East Memphis (TN)

August 4

Game #3
5.Austin Catholic (TX)
Game #1 Winner

Game #4
6.Athens Christian (GA)
Game #2 Winner

August 6

Game #5
3.Montverde (FL)
Game #3 Winner

Game #6
4.Miami Catholic (FL)
Game #4 Winner

August 7

Game #7
1.Episcopal (AR)
Game #5 Winner

Game #8
2.Highland Park (TX)
Game #6 Winner

August 8, 9, 10 (If necessary)

Game #9 (Best two out of three game series)
Game #7 Winner
Game #8 Winner

Final Four

August 12, 13, 14 (If necessary)

Games 36, 37, 38 (If necessary) (Best two out three game series)
West Region winner
Midwest Region Winner

East Region Winner
South Region Winner

Final

August 16, 17, 18

Games 39, 40, 41 (If necessary) (Best two out three game series)

West/Midwest Winner
East/South Winner